ADRESS BAHÇELİEVLER

Adress
Bahçelievler


Mehmet Ersu İnşaat sizleri konforlu ve ayrıcalıklı bir projeyle hayallerinize kavuşturuyor. Talas/ Bahçelievler Mahallesinde şehrin tüm merkezlerine yakın toplu taşıma araçlarının hemen yanı başında yaşam kalitesini ve konforunu üst seviyeye çıkaran Adress Bahçelievler projesiyle sizlerle.

Proje
Özellikleri


Bahçelievler Mahallesinde inşaatı devam eden projemiz tek bloktan ve 9 kattan oluşmaktadır. Brüt 125m² 4+0 ve Brüt 100m² 3+0 dairelerden oluşan konsept bir projedir. 4+0 dairelerimizde 2 çocuk yatak odası olması sayesinde çocuklarınıza kişisel yaşam alanları sunarak hayat kalitesini ve konforunu üst seviyeye çıkarmaktadır. Adress Bahçelievler projemiz Bahçelievler mahallesinin tam ortasında olması sebebiyle üst kalitede bir yaşam sunmaktadır. Şehrin en canlı ve keyifli bölgesi olan Talas Bahçelievler mahallesinin tüm kafe restoran yeşil alanlarına yürüme mesafesindedir. Tam manasıyla yeni mimari akımlara göre tasarlanmış olan bu projemizi yerinde görmeye sizleri davet ediyoruz.

Aynı zamanda tramvay ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olmasıyla şehrin her noktasına kolay ulaşım imkanı sunar. Aileniz ile huzurlu ve kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlayacak bu projemizi daha yakından incelemek için satış ofisimize bekliyoruz.


Kat Planları

ve Vaziyet Planı


bahcelievler-kat

Proje Konumu


 
× Whatsapp Canlı Destek